تبلیغات


امام جمعه جعفريه نسبت به تبيين دستاورد هاي انقلاب اسلامي تأکيد ک


خطيب جمعه جعفريه ضمن گراميداشت 6 بهمن سال 60، سالروز توطئه گروهک سربداران، مردم شهر آمل را ولايت مدار و مدافع نظام توصيف کرد و افزود: مردم ولايتمدار آمل وقتي متوجه خيانت گروهک سربداران شدند با تقديم 40 شهيد خيانتکاران را از شهر بيرون کردند و برگ زريني در پيشبرد اهداف نظام از خود به يادگار گذاشتند.


حجه الاسلام و المسلمين دهقاني، ضمن تسليت ايام شهادت فاطمه زهرا سلام الله عليها، نسبت به بزرگداشت ايام دهه فجر تأکيد کرد و گفت: دهه فجر فرصت مناسبي براي تبيين دستاورد هاي انقلاب اسلامي براي جواناني هست که دوران انقلاب را درک نکرده اند و لازم هست که ضمن اجراي گراميداشت ها حرمت ايام شهادت فاطمه زهرا سلام الله عليها را هم داشته باشيم.


امام جمعه جعفريه افزود: در دهه فجر بايد وضعيت جامعه ايران در قبل از انقلاب به‌قدر کافي تشريح شود، زيرا نسل‌ جديد از آن وضعيت بي‌اطلاع هستند.


وي همچنين ضمن تأکيد برپيگيري وضعيت اقتصادي و امور معيشتي مردم، عمق وابستگي و فسادي که در جامعه قبل از انقلاب حاکم بود را خيانت به مردم و جامعه توصيف کرد وافزود: بايد به جوانان تشريح کنيم که در زمان انقلاب چه اوضاعي بر جامعه حاکم بود و چه امکاناتي براي عموم وجود داشت و الان در چه وضعيتي قرار داريم .


خطيب جمعه جعفريه ادامه داد: بايد ضمن بيان سابقه چهل ساله انقلاب و نظام جمهوري اسلامي ايران، دورنما و اهداف آينده انقلاب را هم به جوانان متذکر شويم و يادآور شويم که در سال 57 آمريکا را از کشور بيرون کرديم و در سال96 استکبار را از منطقه رانديم.
منبع این نوشته : منبع