تبلیغات


منطقه آماده وارد کردن ضربات نهايي بر پيکره اسرائيل غاصب است


حجه الاسلام والمسلمين دهقاني، امام جمعه جعفريه با اشاره به هفته پژوهش، آموزش را در کنار پژوهش مفيد دانست و گفت: اگر انتظار داريم دانشجو بعد از فارغ التحصيلي دغدغه شغل و کار مناسب نداشته باشد و خود به عنوان مولد اشتغال عمل کند بايستي پژوهش را با آموزش همراه کنيم.


امام جمعه جعفريه افزود: بهادادن به رشته هاي فني و حرفه اي و تقويت تحقيقات و پژوهش هاي عملي در کنار آموزش از جمله مواردي هست که مي توان با تکيه برآن اقتصاد مقاومتي را هم تقويت کرد.
حجه الاسلام دهقاني تصريح کرد: يک دانشجو يا طلبه در صورتي که تحقيق و پژوهش را سرلوحه آموزش هاي خود بدادند هيچ گاه دغدغه شغل و کسب و کار نخواهد داشت.


امام جمعه جعفريه همچنين ضمن تسليت شهادت دکتر مفتح در 27 آذر، از هفته وحدت حوزه و دانشگاه ياد کرد و افزود: دانشگاه و حوزه به هم نيازمند هستند و دانسجو و طلبه نيز بايد نسبت به هم احساس نياز داشته باشند و با وحدت و همدلي در تقويت اقتصاد و فرهنگ اسلامي کوشش کنند.


حجه الاسلام دهقاني افزود: دشمنان اسلام همواره درصدد جدايي بين داشگاه و حوزه بوده اند تا از حاصل اين تفرقه در جهت تضعيف انقلاب سود ببرند.


امام جمعه جعفريه در پايان با اشاره به جنگ افروزي هاي دشمنان در منطقه، هدف از ايجاد جنگ و تفرقه در منطقه را کاستن از قدرت امت اسلامي و ايجاد امنيت براي اسرائيل دانست و گفت: استکبار و غرب در جنگ هاي نيابتي و ايجاد تفرقه در منطقه نه تنها نتوانستند به اهداف خود در تأمين امنيت اسرائيل دست يابند، بلکه خشم مردم منطقه نسبت به صهيونيست بيشتر شده و منطقه آماده وارد کردن ضربات نهايي بر پيکره اسرائيل غاصب است.
منبع این نوشته : منبع