تبلیغات


با انتقال سفارت آمريکا به اسرائيل غاصب، نابودي صهيونيست نزديکتر

حجه الاسلام و المسلمين پورسعادتي، امام جمعه موقت جعفريه در خطبه اول نماز عبادي سياسي جمعه جعفريه ضمن سفارش به تقوي الهي، نسبت به حقوق اعضاي بدن نسبت به انسان ها تأکيد کرد و افزود: حق خداوند بر گوش نشنيدن حرام هايي است که خداوند ما را از آن منع کرده است.


نماز جمعه جعفريه


امام جمعه موقت جعفريه در مسجد جامع علي ابن ابي طالب عليه السلام جعفريه، کار شيطان را وسوسه براي نقض دستورات خداوند دانست و تصريح کرد: اطاعت امر خدوند نياز به مواظبت در کارها و تحمل برخي سختي هاي ظاهري دارد و از جمله آن دستورات مواظبت گوش از محرمات است.


وي افزود: صوت و صداهاي حلال و مباح در دنيا بسيار زياد است و از جمله گوش دادن به صوت قرآن است که ضمن روشنايي دل، موجب خشنودي خداوند مي شود.


حجه الاسلام پورسعادت کلام هاي لهو و لعب را فاقد ارزش شنيدن دانست و بيان کرد: ممکن است برخي موارد گوش دادن حرام نباشد ولي ارزش صرف وقت گرنبها براي آن نيست و در نتيجه بايد نسبت به آن اعراض کنيم.


خطيب جمعه جعفريه سخن لغو و بيهوده را باعث سلب توفيق دانست و گفت: سخن لغو قصاوت قلب و سياهي و ظلمت را به دنبال خود دارد که بندگان صالح خداوند در مجالس لغو و بيهوده حاضر نمي شوند و وقت خود را بيهوده هدر نخواهند داد.


حجه الاسلام و المسلمين پورسعادتي در خطبه دوم نماز عبادي سياسي جعفريه، انتقال سفارت آمريکا به قدس شريف را محکوم کرد و گفت: آمريکا با انتقال سفارت خود به بيت المقدس با آتش بازي کرد و بداند با اين کار خود به اسرائيل غاصب لطف نکرد و بلکه با خشم مسلمانان جهان و حتي برخي کشورهاي اروپايي مواجه شده و اين عمل قدمي در نابودي هر چه سريعتر اسرائيل خواهد بود.


خطيب جمعه موقت جعفريه افزود: به قدري اين کار آمريکا ظالمانه بود که حاکمان هم پيمان آمريکا هم نسبت به اين کار موضع گيري کردند و قطعا به سلامت از اين قضيه خارج نخواهند شد.


امام جمعه موقت جعفريه در ادامه شعله ور کردن آتش تفرقه و جنگ در منطقه را از اهداف صهيونيست و استکبار دانست و تصريح کرد: دشمنان اسلام از دهها سال پيش  با ايجاد جنگ وتفرقه قصد کاستن از قدرت اسلام داشتند در مقابل اسرائيل غاصب و فروش سلاح براي کشتار مردم مسلمان و مظلوم منطقه ما بوده  و عجيب است که برخي سردمداران کشورهاي مسلمان منطقه در  پيروي از سياسيت هاي خصمانه استکبار، هزينه سلاح کشتار مسلمانان را تأمين مي کنند که در نهايت با مشت آهنين جبهه مقاومت و ايران اسلامي مواجه خواهند شد.


حجه الاسلام پورسعادتي، در ادامه سالروز شهادت آيت الله دستغيب را تسليت گفت و افزود: آيت الله دستغيب سراسر نور بود و دشمنان نتوانستند در مقابل کلام هاي راستين او ساکت بنشينند و با ترور او را به شهادت رساندند.
منبع این نوشته : منبع